Vali keel: est | eng | fin

MA ISE ENDA MEIKIJA - VÕISTLUSE TULEMUSED

Armsad „Ma ise enda meikija" võistluse osalejad!

Suur tänu teile huvitavate ja mitmekesiste tööde eest! Me ei tihanud ise valikut teha ja seepärast kutsusimegi appi Make Up Store'i jumestuskunstniku... ei, mitte Anastassia Panassenko, kes meiega koos seda projekti alustas. Anastassia töötab nüüd Moskvas, meigib seal meelelahutustööstuse tähti. Meile on appi tulnud Anastassia õpilane, samuti Make Up Store'i jumestaja Kaia Triisa.

Kaia suhtus töösse þüriis väga vastutustundlikult. Arvame, et kõigile oleks kasulik tutvuda professionaali kommentaaridega.

JUMESTUSKUNSTNIKU SOOVITUSED

  • Pöörake erilist tähelepanu meigialusele. Valige sobiv jumestuskreem ja kandke see hoolikalt nahale - kõik defektid (vistrikud jm) peavad olema peidetud. Kui kannate lahtist kleiti, siis ei tohi unustada kaela ja nn dekolteepiirkonda. Näo- ja dekolteepiirkonna toon peavad ühtima.
  • Huulepliiatsiga tõmmatud kontuurjoon tuleb hajutada ja alles pärast seda kasutada huulepulka. Huulte kontuur tuleb vahepeal katkestamata tõmmata suunurkadeni.
  • Lainerijoon laugudel (nii ala- kui ka ülalaul) tuleb tõmmata ripsmetele võimalikult lähedalt.
  • Üldilme ja jumestus peavad omavahel kokku sobima.

I koht (1000-kroonine Make Up Store'i kosmeetikakomplekt) - Eva-Andra Lepp (24)
Jumestaja Kaia Triisa kommentaar:
„Vaieldamatu esikoht! Meik on laitmatu - suur töö on tehtud alusmeigiga, mis jumestamise puhul on ju esmatähtis. Näha on, et töö autor tunneb võtete jaoks tehtava meigi reegleid - pildistamisel „kaob" 30% kasutatud kosmeetikast, sellepärast tehaksegi intensiivsem jumestus. Kulmude kuju on laitmatu. Võimalik, et autor on läbi teinud Katrin Sangla stuudio kursused - huulte ja kulmude kujule pööratakse seal erilist tähelepanu. Tunda on, et õppus on asja ette läinud!"

II koht (500-kroonine Make Up Store'i kosmeetikakomplekt) - Taissia Baranovskaja (24)
Jumestaja Kaia Triisa kommentaar:
„Selles töös on välja peetud üldine stiil. Keerukas silmameik on tehtud päris hästi, ise oleksin siiski hoolikamalt töötanud selle hajutamise kallal. Huulte vorm on kaunis. Meik tervikuna on ergas, kuid ei häiri, huulepulga värv on valitud õnnestunult."

III koht (300-kroonine Make Up Store'i kosmeetikakomplekt) - Tatjana Šulga (40)
Jumestaja Kaia Triisa kommentaar:
„Tatjana saatis võistlusele kuus tööd, ent rõhutaksin neist siiski kahte. Üks on päris keeruline, punaste õielehtedega - tehtud erilise hoolikusega. Üldilme on detailidest veidi ülekoormatud, kuid meigitehnika on hea kvaliteediga."